poniedziałek, 6 lipca 2015

EGIPT - MARSA ALAM - NADA RESORT - DAY 3

Kochani w dzisiejszym poście chciałabym Wam trochę opowiedzieć o czasie wolnym a raczej o animacjach które się tam pojawiają. Mimo bardzo seksownego animatora i dwóch miłych towarzyszek, tak naprawdę nic się ciekawego nie działo. W pierwszy wieczór po kolacji oficjalnie zostałam okrzyknięta "Miss hotel Nada Resort". Mario - tak ten seksownym animator- jak co tydzień przygotowuje konkurs, w którym cztery wybrane przez niego uczestniczki biorą udział w czterech konkurencjach. Naśladują kurę i jajko które mają między nogami muszą "znieść" do kubeczka, przedstawić swój sexidance, zatańczyć taniec brzucha oraz "rozebrać publiczność" czyli zebrać od gości hotelu siedzących na widowni jak najwięcej ubrań . Widok Panów ze stolika obok niosących mi cała garderobę, którą mieli na sobie był naprawdę zaskakujący, dopingowali mi całym sercem. W nagrodę otrzymałam egipską wódkę, którą przekazałam szlachetnym Panom, ponieważ do ostatnich sił walczyli o moje zwycięstwo. Atmosfera była niesamowita, tyle stresu przed każdą konkurencją się opłaciło, bo była to niezapomniana przygoda :D Jeden z lepszych wieczorów, niestety reszta nie przykuła mojej uwagi. 
O 10 rano, gdy leżałyśmy plackiem na basenie, zrobili wielką pobudkę muzyką, przywitali się z nami, zatańczyli jeden taniec no i...znikli :( Po dłuższej chwili zorganizowana była piłka ręczna (wiadomo że dla mężczyzn) i gimnastyka wodna. Do wieczora ani słychu ani widu. 


Zobaczcie teraz kolejny look na plażę, czerwony strój z Mohito i mój wieczorny ootd który upolowałam tuż przed wyjazdem.


7 komentarzy:

 1. Piękne zdjęcia! :) I jaka śliczniuchna ta bluzeczka na ost.zdjęciach! <3

  OdpowiedzUsuń
 2. Ale jesteś opalona. :)
  Zapraszam na konkurs. :)
  http://evelinololove.blogspot.com/2015/07/konkursowo.html

  OdpowiedzUsuń
 3. Czyli nie wesoło. .. a ja tam jadę 10 lipca :(

  OdpowiedzUsuń
 4. Masz super figurę ;) Gratuluję wygranej :D :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratulacje ;*
  śliczna jesteś ; ) http://twinstyl.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 6. Konkurs fantastyczny hehe :) gratuluje wygranej :)
  Jestem u Ciebie po raz pierwszy i chyba zostanę na dłużej, bo bardzo mi się spodobało :) Śliczna z Ciebie dziewczyna, zazdroszczę opalenizny!
  Buziaki,obserwuje :)
  BLOG

  OdpowiedzUsuń
 7. wooow kobieto masz genialną figurę!:*

  OdpowiedzUsuń